"1993 ten Bugüne Çeyrek Asır"

Hakkımızda

Tüm Türkiyede Evden Eve Taşımacılık Tüm Dünya Nakliyat

"1993 ten Bugüne Çeyrek Asır"

Tüm Türkiye'ye Hizmet veren Evigetir NTPC Ltd Nevis iştirakidir. Uluslar Arası Nakliyedeki 26 Yıllık Deneyimi Kurumsal Hafızası ile 5 Kıta'da 136 Ülkeye Nakliye Tecrübesi ile Hizmete Hazırdır.


Evden Eve Nakliye

Evden Eve Nakliye Nitelikli Hizmetler Katan EviGetir Taşınma Öncesi Ve Sonrası Hizmetleri Evden Eve Nakliyeyi Sizler İçin Anahtar Teslimi Çözümler Sunuyor.

Sizin İçin Telefon, Su, Elektirik, Gaz, İnternet Gibi Aboneliklerin Açılması Kapanmasını Takibini Sağlamaktan Taşınma Öncesi Boya ve Temizlik Hizmetine Klima dan Çamaşır Bulaşık Makinesinin Tesisat ve Kurulumuna Kadar. Ev İçi Yerleşme Planı Giysilerin Dolaplara Dizilmesine Varan Nitelikli Kolaylaştırıcı Hizmetleri ile Sizinleyiz.

Uluslar Arası Nakliye

Uluslar Arası Nakliyenin Gerektirdiği Bütün Aşamalarda Sizlerle Olmaktan Gruru Duyuyoruz. İhtiyaç Duyabileceğiniz Her Şey İçin EviGetir Size Yeter. Kapıdan Kapıya NAKLİYE Hizmeti Sunmaktayız. Gümrükleme, Banka Transfer, Antrepo ve Muhasebe vedahin Hukuki Aşamalarında Partner Kurumlarımız Aracılığıyla Karşı Ülkede Aynı Hizmetleri Sunmaktayız.

NTPC Nevis in Türkiye İştiraki Olan EviGetir 7/24 Esasına Göre Türkiyenin 81 ilinde 300 den fazla personel irili ufaklı 100 den fazla araçla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Yurt Dışından Yurt İçine Dağıtım

Çok Uluslu, Bir Çok Kargo, Ağır Kurye ve Nakliye Firmasının Türkiye İçi Dağıtım Hizmetini ve Sağlamaktayız. NTPC Nevis Uluslar Arası Ağının Parçasıyız. Burdan Aldığımız Güçle Bir Çok Türk Firmasının Uluslar Arası Personel ve Şubelerinin Taşınma İşlerini Gelçekleşitiriyoruz.

 • 24 Saat Esaslı Taşımacılık

  Yedi Gün Yirmidört Saat Esasına Göre Hizmet Veren EviGetir. Tüm Dünyaya Yayılmış Uluslar Arası Ağın Entegre Bir Parçasıdır. Yurt İçinde Depodan Depoya Taşımacılık Hizmeti Sunduğu Gibi Türkiye Çıkışlı Yurt Dışında 136 Ülke ve Bölgede Hizmet Sunarız. Tabi Uluslar Arası Partnerlerimizden Gelen Yüklerin, Kargonun, Gümrük İşlemlerini Takip Edip. Türkiye İçinde Dağıtımını Yaparız.

 • Online Hizmet Takibi

  Size Sunulan Bütün Hizmetlerimiz Ev & Ofis Taşımacılığından Uluslar Arası Lojistik Operasyonlarımıza Online Sistemimiz Üstünden Konum, Aşama, Kalite, Performans Gibi Konularda Takip Edilir.

 • Özel Yükler Ağır Eşlayar

  Hacmi ve Kilo Dengesi Bozuk Yükler. Sıra Dışı Yükler Kapsamında Değerlendirebileceğimiz. Yüklerinize Özel Davranıyoruz. Çok Kırılgan Sıcak Soğuk Dengesi Gözetmemiz Gereken Yükleri Sigortalı Taşımak Konusunda Uzmanız.

 • Uluslar Arası

  Sahip Olduğumuz Partner Ağı Sayesinde Yurt Dışına Kapıdan Kapıya Nakliyat İhtiyaçlarınızı Bütün Gümrükleme ve Hukuki Süreçlerine Varıncaya Kadar Uzman Kadromuzla Sağlıyoruz. Size Tüm Türkiyede Sunduğumuz Evden Eve Nakliyat Hizmetini İzmirden Romaya Sunabilecek Alt Yapı ve Deneyime Sahip NTPC Nevis Deneyimine Sahip Uzman Kadromuz ve Partner Ağımızla 81 il 136 Ülkede Hizmete Hazırız.


Tüm Türkiye'de Taşımacılık

Tüm Türkiyede Evden Eve Taşımacılık Ağı, Kurumsal Uluslar Arası Nakliye Hizmeti 81 İlde Hizmetinizde.

© NTPC Nevis 2005 - Her Hakkı Saklıdır