"1993 ten Bugüne Çeyrek Asır"

Faydalı Notlar & Sorular

Taşınmaya Yardımcı Olabilecek Pratik İp Uçları ve Sıkça Sorulan Sorular.

Biz Sizin İçin Hallederiz.

 • Eğer Bizden Anahtar Teslimi Hizmet Adı İseniz Hiç Bir Konuda Daha Evvelden Hazırlık Yapmanız Gerekmez
 • Gereken Bütün Hazırlık, Planlama Ya Dair Ne Varsa Biz Hazırlar Takibini Yaparız. İster Taşınma Öncesi Yada Taşınma Sonrası Hiç Bir Şeyi Atlamaz Ve Düşünmek Zorunda Kalmazsınız. Faturalar Abonelikler Dolapların Yerleştirilmesi, Çamaşır Makinesi Yerine Otururmu Bulaşık Makinesinin Bağlantıları, Klimam, Kombi Bakımı, Uydu Anten Ya İnternet Ne Olacak Bunları Hiç Düşünmezsiniz. Her Şeyi Biz Anahtar Teslimi Size Sunarız.
 • İsterseniz Dekoratörüm Sizin İçin Yeni Evinize Eşyalarınız Nasıl Yerleşmeli Ne Nerede Durmalı Hesaplar, Planlar, Yerleştirir.
 • Size Kalan Eski Evinizden Çıktığınız Tatil Dönüşü Yeni Evinize Gelmektir. Havalimanında Yeni Evinizin Anahtarını Teslim Alır. Hava Limanı Transfer Hizmetimizden Yararlanırsınız.

Siz Beni Sadece Taşıyın.

 • Bizden Sadece Eşyalarınızın Yeni Evinize Taşınması Hizmeti Almak İsterseniz. Bütün Kolilerin Üzerine Hangi Odaya Gideceğini Yazın İçinde Neler Olduğunu Yazın.
 • Taşındığınız Gün Her Şey Kolilerde Olacaktır. Muhtemelen Aradıklarınızı Bulamıyacaksınız.
 • Kolileme İşlemini Biz Yapacaksak Buna Gerek Yok Personelimiz Bu Tasnifi Profesyonelce Yapar. Size Ulaşamama Durumunda Bize Alternatif Bir Telefon Numarası Verin Tercihen Eşiniz Yada Çocuklarınızdan.
 • Buz Dolabını 1 Gün Evvelleden Boşaltıp Derin Dondurucuyu Çözün. Kendinize ve Ailenize 1 Takım Elbise Hazırlayın Ayrı Bir Çantanın İçine Koyun ve Yanınıza Alın Önemli Bütün Evrakı ve Nakit Parayı, Çüzdan, Telefon, Ayrı Bir Çantaya Yerleştirin Ve Hep Yanınızda Taşıyın. Yeni Evinizde İlk Yemeğiniz İçin Bir Daha Evvel Hazırladıklarınızdan Kaplar İçinde Muhafazalı Bir Çanta Daha Oluşturun ve Yanınızda Bulundurun.

Eski Eviniz

 • Bütün Eşyalarınız Kolilenmiş Olmalıdır. Elbiseler, Tabak, Çanak, Muhafazalı Pat yada köpükle Desteklenerek Kolilere Yerleştirilmelidir. Eski Evinizden Çıkarken Evi Emlakçıya Teslim Etmeden Genel Kontrolünü Yapın. Eski Ve Atılacak Eşyalarınızı Bize Bildirmeyi Unutmayın. Başka Bir Adrese Gidecek Eşyanız Varsa Bundanda Bizi Mutlaka Haberdar Edin.
 • Tercihen Genel Kaba Temizliğini Yaptırın. Bütün Fatura Aboneliklerini Kapatıp Yeni Eviniz Üzerine Açtırmayı İhmal Etmeyin.
 • Bütün Kolileri Etiketleyin, İçlerinde Neler Olduğnu Yazın Yoksa Neyi Nereye Koyduğunuzu Bulmakta Sıkıntı Yaşarsınız. Klimalar Sökülecekse Butlaka Bilgi Verin. Dış Ünite İçin Vinç Gerekebilir.
 • Buz Dolabını 1 Gün Evvelden Kapatın Derin Dondurucudaki Buzlar Eriyene Kadar Kapılarını Açkı Tutun. Eski Evinizdeki Lambaları ve Avizeleri Söküp Paketlemeyi Unutmayınız.
 • Koli Etiketlerine Hangi Odaya Gideceği Konusunda Bilgi Notu Ekleyiniz. Bunun İçin Salona Gidecek Kolileri Kırmızı Tahta Kalemi ile, Oturma Odasına Gidecek Kolileri Yeşil Tahta Kalemle İşaretlemek Ve Taşınma Esnasında Rahatça Görülüp Anlaşılmasını Sağlamak Adına Önemlidir.

Yeni Eviniz

 • Taşınma Öncesi Evinizin İnce Temizliğinin Mutlaka Yapılmış Olması Gerekir. İnşaatı Yeni Bitmiş Yada Ağır Tadilattan Çıkmış Bir Evse Mutlaka İnşaat Sonrası Temizliğinin Yapılması Lazımdır.
 • Kaba ve İnce Temizlik Bitmeden Eşyalar Taşınırsa Hem Kirlenecek Hemde Temzlik Yapmak Çok Daha Karmaşık Birhal Alacaktır. Bu Sebepten Dolayıdır ki Butlaka Temizlik İşlemleri Tamamlanmalıdır.
 • Yine Taşınmadan Önce Yeni Evinizin Elektrik, Su, Doğal Gaz Gibi Aboneliklerinin Tamamlanması Önemlidir. Aksi Halde Bir Duş Almak İçin Haftalarca Beklemek Zorunda Kalabilirsiniz. Doğalgaz Aboneliği Vakit Almaktadır.
 • Eski Evinizde Eşyalarınızı Doğru Tasnif Ettiğinizde Yeni Evinizde Yerleştirmeside Kolay Olacaktır. Yeni Evinizde İlk Yemeğinizin Sıkıntılı Olmaması İçin Daha Evvel Hazırladığınız Kaplara Koyduğunuz Yemekleri Kullanmanız Önemlidir.
 • Yeni Evinizin Açık Adresini Mutlaka Taşıma Ekibimizle Paylaşınız. Ve Eşyalar Gelirken Hangi Eşyanını Hangi Odaya Yerleştirileceği Konusunda Bilgi Veriniz. Etiketleme Bunun İçin Çok Önemlidir. Etiketleme Değişik Renkte Kalemlerle Ve Kolinin Her Köşesinde Büyük Büyük Yapılmalı. Böylelikle Personel Hangi Kolinin Hangi Odaya Gideceğini Bilir.

Sık Sorulan Sorular.

Kesinlikle Hayır Harcadığınız Zaman Sitres ve Oluşabilecek Aksaklıklar. Düşünüldüğünde Size Evden Eve Anahtar Teslimi Hizmetizimi Tavsiye Ederiz. %80 Tasarruf Yapmış Olacaksınız. Bulaşık Makinesinin Hattı Uymayacak Hadi Tesisatçı Çağır. Uydu Anten Hadi Televizyoncu, İnternete Bilgisayarcı, Avizelere Elektrikçi, Faturaları Açtırıp Kapatmak 2 Gününüzü Alabilir İş Yerinden İzin Al. Sıf Çıktığınız Evin Anahtarını Emlakçıya Teslim Etmek İçin Bile Yarım Gün Harcarsınız. Klima Servisi Çağırsanız Zaten Cabası Kiracı Sonrası Kombi Bakımı İllede Temizlik Şirketine İhtiyaç Duyacaksınız. Biz Size %80'e Varan Tasarruf Sağlarız. Üstelik Daha Kaliteli Hizmet Almış Olursunuz.
Tabiki Sadece Eveden Eve Nakliye Hizmetide Alabilirsiniz. Bütün Eşyalarınızı Paketler Koliler Hazırlarsınız. Eski Evinizden Alır. Yeni Evinize Taşırız. Sonrasında Personelimiz Teşekkür Eder Ayrılır.
Nakliyeye Dair Aklınıza Geldik Gelmedik Bütün Taşıma İşlerini Yapmaktayız. 50 - 60 Tonluk Makine Parçalarından, Fabrikanızın Ofis Mobilyarına, Arşivinize Uzanan Geniş Bir Yelpazede Yurt İçi ve Uluslar Arası Her Türlü Taşımacılığı Gümrükleme Çözümleri İle Kapıdan Kapıya Gerçekleştirmekteyiz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

7/24 Esaslı Çalışan EviGetir Her Türlü Soru ve Sorununuzda Sizinle.
İletişim

Adres
 • Dünya Ticaret Merkezi - 4. Kat Yeşilköy Bakırköy İstanbul
  A3 Blok D406
İletişim
© NTPC Nevis 2005 - Her Hakkı Saklıdır.