"1993 ten Bugüne Çeyrek Asır"

Temizlik Hizmeti

Bütün Temizlik Hizmetleriniz İçin Sizlerleyiz.

Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Profesyonel Temizlik Hizmetlerimizin Sağlıklı Yürümesi İçin Bağlı Bulunduğumuz NTPC Nevis Grup Şirketlerinden TemizKal İle Çalışıyoruz. Böylece Zaten Temizlik Konusunun Uzmanı Olan TemizKal Kendi İçinde Uzmanlaşan Birimleri İle İnşaat Sonrası, Kiracı Sonrası Ev Temizliğinde En İyi Hizmeti Sunmamıza Olanak Sağlıyor. 40 Kişilik Bir Ekibi Bünyemize Sunan TemizKal Yine Denetimlerini ve Hizmet İçi Eğitimlerini TemizKal'dan Alarak Sürekli Bizimle Çalışmaktadır. NTPC Nevis Guruba Bağlı DRServis İle Kombi Klima Teknik Ekibimiz Elektrik ve Su Hizmetlerimizi Sağlayan Ayrıca Konusunda Uzmanlaşmış Ekiplerimiz Vardır.

İki Ev Temizliği

Çıktığınız Evin Temizliği Emlakçıya Teslim Edilmek Üzere Yeni Evinizin Temizliği Sizin Eşyalarınız Gelmeden Önce Yapılır. Yeni Taşınacağınız Ev İnşaatı Yeni Bitmiş Olabilir. Yeni Satın Aldığınız Bir Ev Olabilir. Daha Evvel Kimsenin Oturmadığı Bir Eve Taşınıyor Olabilirsiniz. Bütün Bunlara Karış Biz Hazırlıklıyız. Yeni Eviniz Ter Temiz Olduktan Sonra Eşyalarınız Taşınır.

Taşınma Sonrası Temizlik Ve Yerleştirme

Bütün Eşyalarınız Taşındıktan Sonra Temizlik Ekibimiz Tekrardan Bütün Evinizi Temizler. Bunun Sebebi Taşınma Esnasında ve Kolilerin Açılması İle Oluşacak Tozdan Kirden Etkilen menizi Önlemek Amaçlıdır. Dolaplarınız Silinir ve Tek Tek Bütün Eşyalarınız Dolaplarınıza Yerleştirilir. Aynı Zamanda Koltuk ve Halı Yıkama İşlemleride Bu Esnada Gerçekleştirilmiş Olur.


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

7/24 Esaslı Çalışan EviGetir Her Türlü Soru ve Sorununuzda Sizinle.
İletişim

Taşınma Öncesi & Sonrası

Hazırlıklar
  • En Az 1 Gün Önceden Derin Dondurucuyu Boşaltınız.
  • Dizüstü bilgisayarınızı Cüzdan Telefon Ayrı Cantaya Koyunuz.
  • 1 adet ekstra Kıyafet Aileniz ve Sizler İçin Erişilebilir. Bir Çantada Olsun.
Paketleme ve Etiketleme
  • Kutunun İçinde Neler Olduğunu Üstüne Yazın. Alt ve Üst Kısmını Belirtin.
  • Hassas Krılgan Eşyaları Özenle Köpük ve Patpatla Kaplayıp Üzerine Kırılacak Yazılmalıdır.
  • Yada Siz Bunları Hiç Düşünmeyin EviGetir Uzman Ekibi Bütün Bunları Sizin İçin Yapsın.

Detaylar

© NTPC Nevis 2005 - Her Hakkı Saklıdır.